Péče o seniory - dodá nezávislost, kterou si zaslouží

V roce 2000 bylo v Evropě 14% lidí starších 65 let. V roce 2010 jich bude 17% a v roce 2025 23% !!! Pečujete o rodiče či tety a strýce? Přesně tak to ve správných rodinách funguje. Je to přirozené .

Zdraví a bezpečí ve stárnoucím světě


Svět stárne. Právě teď je na světě 600 milionů lidí, kterým je více než 60 let. Předpokládá se, že toto číslo se v roce 2025 zdvojnásobí. Jen v Evropě bylo v roce 2005 25 milionů lidí starších 80ti let. V roce 2020 jich bude 36 milionů. Stárnutí populace znamená, že lidé žijí déle, lepší a produktivnější život. Čím déle žijí, tím spíše se však mohou setkat s problémy pohybového aparátu, orientace i mentální funkce. K tomu musíme počítat s poměrem klesajícího počtu pracujících k rostoucímu počtu důchodců. Zdravotní péče je nákladná. Pokud chceme seniorům zpřístupnit služby, které potřebují a které si zaslouží nyní i v budoucnu, musíme najít způsob, jak zajistit jejich zdravotní i bezpečnostní potřeby v místě jejich bydliště. To vše je důvod proč představujeme program PÉČE O SENIORY - řešení zdravotní a bezpečnostní podpory. Zdravotní a bezpečnostní podpůrný systém je mnohem víc než nouzové volání. S detektory nečinnosti, upadnutí, s výzvou k užití léků a možností lékařské kontroly na dálku je virtuální bezpečnostní síť fungující 24h denně 7 dní v týdnu nejvhodnějším řešením pro seniory a jejich blízké. Je způsob, jak pomoci starším lidem získat péči, kterou potřebují a užívat nezávislosti, kterou si zaslouží s minimálními finančními náklady.

  Ušito seniorům na míru:

 •  
 • připojení na dohledové centrum s profesionální obsluhou
 • velký display a velká podsvětlená tlačítka
 • rychlé vytáčení až 3 zadaných telefonních čísel
 • silný reproduktor a citlivý mikrofon
 • nastavitelná hlasitost
 • vhodné na stůl i pro montáž na zeď
 • prodloužený dosah v domě i mimo něj
 • systém i příslušenství se samo automaticky kontroluje
 • volá na soukromá čísla
 • hlasitě i vizuálně připomíná
Nouzové volání . a mnohem víc - Amber má všechny výhody tísňového volání navíc umožňuje uspokojit široké spektrum potřeb a úkonů v rámci zdravotních kontrol a osobního bezpečí.
Detekce pádu - vylučuje riziko nezjištěného pádu, okamžitě volá na určená tel. čísla.
Připomíná dobu i typ léku k užití - minimalizuje riziko předávkování i nechtěného vysazení medikace. Slovy připomene, který lék, kdy vzít. Že se tak stalo potvrdí uživatel stiskem kontrolního tlačítka.
Hlídá bezpečí: detekce kouře, plynu, zaplavení - Odvrací možnou tragédii včasným určením životu nebezpečných situací.
Okamžitá oboustranná komunikace - handsfree umožňuje vzdálené odpovídání telefonu a udržuje kontakt během nebezpečí do příjezdu pomoci.
Lidský kontakt - Umožňuje uživateli zavolat monitorovací stanici, kde mu bude věnovat pozornost živý, starostlivý člověk, zkušený v jednání se seniory.
Detekce nečinnosti - Monitoruje předem určené aktivity - např ranní vstávání nebo procházku a vyšle zprávu, pokud neproběhnou v rámci určeného časového období. Tím indikuje možnou potřebu kontroly či osobní návštěvy.
Ceny: Základní set - od 8 000 Kč
          Připojení na dohledové centrum - od 250 Kč / měsíc


Bezpečnostní agentura:
Cobra Security s.r.o.
Spodní 1, Praha 5 - Lahovice
psč. 159 00
středisko Strakonice
Volyňská 157, Strakonice
psč. 386 01
tel: + 420 383 388 079
tel: + 420 602 118 635
 
 
 
 
 
©2013